Румунські ЗМІ прогнозують на «Олімпійському» неймовірну атмосферу.
Перша офіційна гра «Динамо» на своєму полі в рамках розіграшу Ліги Європи викликала неабиякий інтерес вболівальників: за офіційними даними, за два дні до матчу «Динамо» - «Стяуа» продано близько 40 тис квитків, що складає більше половини максимальної місткості «Олімпійського» - 70.000 місць.
Певна річ, на аншлаг годі і очікувати, але у порівнянні із середньою відвідуваністю матчів «Динамо» в чемпіонаті України, яка складає 15 тис вболівальників, майбутній поєдинок із румунським клубом - це значний успіх.
Слід окремо відзначити стосунки між ультрас-угрупуваннями клубів суперників. Тому що між ультрас київського «Динамо» та бухарестського «Стяуа» склалилися, м'яко кажучи, далеко не дружні відносини, свідченням чого служить банер ультрас «Динамо», який вони вивісили під час матчу з румунським клубом у 2006-му році.