Після дербі Марціняк і його друзі влаштували вечірку. Коли приїхала поліція, 26-річний спортсмен у стані алкогольного сп'яніння у грубій формі відмовився вимкнути музику. Гості футболіста тим часом кричали, співали і кидали різні предмети у вікна сусідів, повідомляє «Matchday».
Поліція затримала гравця і доставила до Краківського міського центру профілактики алкоголізму і наркозалежності.
З витверезника Адам вийшов лише вранці. «Краковія» пообіцяла розслідувати інцидент.
У травні Марціняк викликався в збірну на товариський матч з Німеччиною (0:0), але на поле не вийшов. Раніше захисник грав за молодіжну збірну Польщі.