На даному етапі виплачено 200 млн євро.
«Клуби вже не можуть відтягувати з виплатами і борг поступово зменшується. Клуби - такі ж компанії, як і всі інші і не можуть фінансуватися за рахунок іспанців. І мені, і всій Іспанії дуже подобається футбол, але це не означає, що кожен з нас повинен за нього платити «, -
розповів Монторо, передає FootballSide