Громадяни Іспанії більше не можуть фінансувати футбол

Світовий футбол 1 Жовтня, 18:26
Міністр фінансів Іспанії Крістобаль Монторо заявив про те, що футбольні клуби країни поступово виплачують борг перед податковою, який складає близько 500 млн євро.

На даному етапі виплачено 200 млн євро.

«Клуби вже не можуть відтягувати з виплатами і борг поступово зменшується. Клуби - такі ж компанії, як і всі інші і не можуть фінансуватися за рахунок іспанців. І мені, і всій Іспанії дуже подобається футбол, але це не означає, що кожен з нас повинен за нього платити «, -

розповів Монторо, передає FootballSide