- Матимемо завтра матч із дуже серйозним суперником. Як на мене, в «Динамо» найсильніша середня ланка, з такими гравцями як Ярмоленко. Проти нього дуже важко грати, він дуже швидко переходить центр поля, швидко передає м’яч нападникам.
Вони дуже швидко переходять до атаки, водночас залишають простір на флангах, який ми сподіваємося використати у завтрашньому матчі.
- Деякі гравці «Стяуа» мають проблеми зі здоров’ям. Є ймовірність, що хтось з них завтра вийде на поле?
- Танасе, сподіваюся зможе зіграти. В наступні кілька годин вирішиться це питання.
- Ми також пам’ятаємо, що 8-м років тому, у Києві відбувся неймовірний матч, де «Стяуа» перемогла з рахунком 4-1, наскільки це мотивує ваших гравців на завтра?
- Звичайно, дуже приємно згадувати про той матч. Ми дуже сподіваємося, що так буде і завтра. Хоча не обов’язково з таким рахунком, важливо, щоб ми просто перемогли. Будемо реалістами, зараз зовсім інші команди та зовсім інші реалії, але ми дуже сподіваємося на перемогу.
- В обох команд дуже сильні фланги. Це Ярмоленко, Танасе, Кіпчу. Чи можна їх порівняти?
- Звичайно, обидві команди мають сильних гравців на флангах в нападі, але загальна командна гра у нас зовсім різна.
- Наставник донецького «Шахтаря» Мірча Луческу якось допомагав вашій команді готуватися до гри з «Динамо»?
- Я можу сказати, і це з’явилося в румунській пресі, що ми отримали певну інформацію.
- Вам відомо, що наразі «Динамо» має кадрові проблеми?
- Ми знаємо про травму Макаренко. У нас так само є травмовані, наприклад, Адріан Попа завтра не зможе взяти участі у грі.
- Наскільки на вашу думку «Динамо» буде мотивоване, вважаючи, що їх наступна гра буде з «Шахтарем»?
- Я вважаю, що для «Динамо» матч зі «Стяуа» зараз важливіший, ніж той, що буде потім.