Капітан «Стяуа» про майбутню гру з «Динамо»

Динамо Київ 1 Жовтня, 20:26
Капітан «Стяуа» Рауль Русеску на передматчевій прес-конференції перед грою з «Динамо» відповів на запитання журналістів.

Капітан «Стяуа» Рауль Русеску на передматчевій прес-конференції перед грою з «Динамо» відповів на запитання журналістів.

- Ми приїхали дуже впевнені в собі. Віримо в те, що переможемо в завтрашньому матчі. Хочемо показати хорошу гру. Гратимемо з найважчим суперником у нашій групі. Ми сподіваємося, що переможемо і візьмемо участь в євровесні.

- Як вам грати поряд з Кешеру? На скільки комфортно ви почуваєтеся поряд з ним?

- Ми обидва нападники, маємо спільну мету, разом хочемо забивати. Відповідно нам дуже зручно почуватися разом на полі. В нас одна мета – забивати, щоб «Стяуа» перемагала.

- Скільки матчів «Динамо» ви передивилися?

- Я особисто переглядав 5-ть матчів, але не приїздив на поле.