Робота транспорту в день гри «Динамо» - «Стяуа»

Динамо Київ 2 Жовтня, 07:54
До уваги уболівальників і гостей НСК «Олімпійський»!

2 жовтня, в день матчу другого туру групи J Ліги Європи УЄФА між командами ФК «Динамо» – «Стяуа», КП «Київський метрополітен» посилить заходи безпеки.

За годину до початку матчу, о 19:00 на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку буде збільшено кількість одиниць транспорту.

Перед початком гри найближчі до стадіону станції метро закривати не будуть, а по завершенні гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» і «Площа Льва Толстого».

Просимо приходити на гру завчасно, ворота «Олімпійського» відкриваються за дві години до стартового свистка арбітра, в 18:00.