Учора опівдні делегація румунського клубу «Стяуа» прибула чартерним рейсом до Борисполя після чого комфортабельний автобус доставив тренерів, гравців та офіційних осіб в п'ятизірковий готель Fairmount.
Увечері головний тренер наших суперників Костянтин Гилке і нападник Рауль Русеску спочатку відповіли на питання журналістів на передматчевій прес-конференції, після чого приєдналися до команди, що провела на НСК «Олімпійський» тренувальне заняття.
Він повідомив, що до гри готується півзахисник Крістіан Тенасе, участь якого в матчі через пошкодження була під питанням.
Зазначимо, що у вчорашній тренувальної сесії не взяли участь воротар Флорін Ніце, півзахисники Тоні Грединару, Олександру Бурчеану, Адріан Попа і Роберт Вилчану.
Своє тренування на клубній базі в Кончі-Заспі провели і динамівці, у складі яких нарівні з усіма працював і відновився нігерійський півзахисник Лукман Аруна.
До її початку з пресою поспілкувалися головний тренер «біло-синіх» Сергій Ребров і нападник Андрій Ярмоленко.
На сьогоднішній передматчевій нараді було вирішено, що динамівці проведуть матч у білому комплекті форми, а їх суперники в комбінованому червоно-синьому.
Сьогодні в Києві буде протягом дня ясна погода, без опадів. Температура повітря на момент стартового свистка в 20:00 головного арбітра зустрічі з Австрії Роберта Шергенхофера становитиме + 7°C.