Педру Мартінш: «Динамо - найсильніша команда в групі»

Динамо Київ 2 Жовтня, 12:53
Головний тренер «Ріу Аве» напередодні матчу з «Ольборгом» на передматчевій конференції поділився своїми думками стосовно наступного матчу його команди, а також розповів, що київське «Динамо» є фаворитом в даній групі.

«Динамо» Київ є найсильнішою командою в групі, і є три команди, які рівні за класом та можливостями, щоб боротися за другу пітувку», - цитує Педру Мартінша ekstrabladet.dk.