Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров відповів на запитання журналістів після перемоги над румунським «Стяуа» (3:1) у матчі 2-го туру групового раунду Ліги Європи.
- Важка гра, «Стяуа» - це команда, яка мала грати в Лізі чемпіонів. Дуже хороша команда, яка має сильний підбір футболістів. Спасибі хлопцям за те, що віддали на полі всі свої сили. Дуже радий, що ми витримали цей іспит.
- Сергію Станіславовичу, в якийсь момент матчу на полі грали цілих вісім вихованців «Динамо». Чи означає це, що легіонерам стало складніше боротися за місце в основі?
- Я не розділяю легіонерів та українців. Ми дивимося на те, хто як проявляє себе, хто є сильнішим на тренуваннях, в роботі. Хто хоче грати - ті грають, хто ні - нема питань.
- Наскільки відпрацьована комбінація, після якої вдалося відкрити рахунок?
- Ми награвали комбінацію, але низом. Добре, що Беланда побачив, що низом там не проходить. Але таку передачу точно дуже складно награти. І у Андрія вийшов відмінний удар в дотик - дуже красивий гол.
- Теодорчик, який забив гол після виходу на заміну, вже готовий грати більше?
- Я радий, що він є у нас в команді. Після матчу я підійшов і привітав його - перший гол у Лізі Європи, забитий першим дотиком. Я радий, що у нас є конкуренція і гравці нормально її сприймають.
- У який момент ви прийняли рішення, що на позиції лівого захисника сьогодні зіграє Бурда?
- Ми досить довго думали. Микита - молодий хлопець з дуже хорошими задатками для захисника. Він агресивний і не програє єдиноборства. Йому немає великої різниці де грати в захисті - справа або зліва, що він сьогодні і довів. Те, що від нього вимагали, він виконав.
- Перед пропущеним голом був схожий момент, в якому «Стяуа» не забив. Чи бачите ви причину провалу при подачі кутового і зробите висновки?
- Звичайно, зробимо! Була подача на ближню штангу, і на дальній стійці був гравець, ми вимагаємо, щоб такого не було Зараз я не можу говорити про це конкретно, але ми обов'язково подивимося і розберемо цей момент.
- Незважаючи на впевнений рахунок, сьогодні було кілька моментів, коли «Стяуа» вибігав в атаки. Перед матчем з «Шахтарем», який добре грає на контратаках, чи бачите ви проблеми в цьому компоненті?
- Думаю, що і «Шахтар», і «Стяуа», і ми добре граємо на контратаках. Всі команди, що грають на хорошому рівні, вміють проводити контратаки і мають футболістів, здатних вибігати в атаку. Те, що сьогодні було - заслуга «Стяуа». Це серйозна команда, до якої ми готувалися. Ніхто нашим гравцям не говорив, щоб вони втрачали м'яч в середині поля, дозволивши суперникові виходити в контрактакі, але, на жаль, таке буває. А про те, як грає «Шахтар», знає, напевно, вся Україна. Будемо міркувати.