Андрій Ярмоленко: «Уся команда зіграла дуже добре»

Динамо Київ 2 Жовтня, 20:32
Півзахисник «Динамо» Андрій Ярмоленко поспілкувався із журналістами після переможного матчу зі «Стяуа»

.

- Що просив поміняти Ребров у перерві?

- Він лише вказав на певні помилки наші, а так, в принципі, сильно нічого не змінили, оскільки рахунок був на нашу користь і все йшло так, як треба.

- Як вам гра партнерів – Ленса та Кравця?

- Я вважаю, що не лише Ленс та Кравець, але і уся команда зіграла дуже добре. Старались, бились, віддали усі сили. Думаю, що претензій у тренерського штабу не повинно бути ні до кого.

- Як фізично відбігали? Бо і вас ми бачили в захисті, і Кравця.

- Нормально себе почували у фізичному плані. Звичайно, наступна гра через 2 дні, тому треба приділити увагу відновленню, що і, думаю, будемо робити усі дні, що залишились до гри.

- «Стяуа» - суперник до якого готувались чи щось помітили нове у їхній грі?

- Звичайно готувались, адже якщо не приготуватись до суперника, можуть виникнути неприємності, особливо зараз.

- Бурда вдало дебютував на такому рівні. Як вам його гра?

- Хлопець молодець. У такому юному віці не боїться грати. Думаю, що він і є майбутнім нашої команди. Головне аби він не знизив до себе вимог і плідно тренувався.

- На цій позиції (Лівий захисник – Ред.) може грати Селін, який сьогодні навіть у заявку не потрапив. Що з ним, не знаєте?

- Наскільки я знаю, з ним все добре. Тренувався останні дні. Думаю, це питання треба задати тренерському штабу.

- Що сказав Ребров після матчу?

- Привітав із перемогою і нагадав, що через 2 дні у нас надважлива гра з «Шахтарем».

- Президент не заходив?

- Заходив. Подякував всім хлопцям за гру.