- Що просив поміняти Ребров у перерві?
- Він лише вказав на певні помилки наші, а так, в принципі, сильно нічого не змінили, оскільки рахунок був на нашу користь і все йшло так, як треба.
- Як вам гра партнерів – Ленса та Кравця?
- Я вважаю, що не лише Ленс та Кравець, але і уся команда зіграла дуже добре. Старались, бились, віддали усі сили. Думаю, що претензій у тренерського штабу не повинно бути ні до кого.
- Як фізично відбігали? Бо і вас ми бачили в захисті, і Кравця.
- Нормально себе почували у фізичному плані. Звичайно, наступна гра через 2 дні, тому треба приділити увагу відновленню, що і, думаю, будемо робити усі дні, що залишились до гри.
- «Стяуа» - суперник до якого готувались чи щось помітили нове у їхній грі?
- Звичайно готувались, адже якщо не приготуватись до суперника, можуть виникнути неприємності, особливо зараз.
- Бурда вдало дебютував на такому рівні. Як вам його гра?
- Хлопець молодець. У такому юному віці не боїться грати. Думаю, що він і є майбутнім нашої команди. Головне аби він не знизив до себе вимог і плідно тренувався.
- На цій позиції (Лівий захисник – Ред.) може грати Селін, який сьогодні навіть у заявку не потрапив. Що з ним, не знаєте?
- Наскільки я знаю, з ним все добре. Тренувався останні дні. Думаю, це питання треба задати тренерському штабу.
- Що сказав Ребров після матчу?
- Привітав із перемогою і нагадав, що через 2 дні у нас надважлива гра з «Шахтарем».
- Президент не заходив?
- Заходив. Подякував всім хлопцям за гру.