Сергій Рибалка: «Мені в руку потрапив м`яч, але суддя не свиснув». ВІДЕО

Динамо Київ 2 Жовтня, 20:34
Динамівський півзахисник Сергій Рибалка поспілкувався з журналістами після перемоги над «Стяуа» (3-1).

- Добре, що перемогли. Налаштувалися на серйозну гру. «Стяуа» хороший суперник. Будемо готуватися в гарному настрої до «Шахтарю».

- Відносно останнього гола, там атака почалася з офсайду?

- Ситуацію мені не було видно з моєї позиції. Мені в руку потрапив м'яч, але суддя не свиснув. А як там по грі я не знаю. Забили, зарахували - тому 3-1.

- Перед тим як вам забили, там якась плутанина пішла, і залишили одного гравця «Стяуа» без нагляду ...

- Стандарти, це наша невелика проблема, втратили гравця... Ну нічого, пропустили, але головне, що виграли.

- Чим вирізняється «Стяуа»?

- Всі гравці технічні. Нас налаштовували на серйозну боротьбу, тому ми виграли і рухаємося далі.

- На «Шахтар» сили залишилися ще?

- Звичайно, залишилися. У нас хороший медперсонал. Завтра відновлення, процедури різні. Немає жодних проблем, готуємося до «Шахтарю».

- «Шахтар» втратив перемогу, а «Динамо» виграло. Як думаєте, чи позначиться це на командах?

- Це покаже гра в неділю. Коли нам забили, в голові відразу з'явився момент гри «Шахтаря», що раптом, і ми ще 2-2 зіграємо, але добре, що 3-ій забили. Будемо готуватися і в неділю все покаже гра.