- Після рахунку 1:0 було видно, що у «Стяуа» не зіграв їх план на гру, а «Динамо» почало активніше грати. Посипався суперник?
- У нас було конкретне задання на матч аби не грали два центральні захисники, і не віддавали передачі вперед, адже їхні центральні півзахисники дуже добре контролюють м’яч. Задача була відбирати у центрі поля м’ячі, вриватись у вільні зони. А після рахунку 1:0 у нас стало з’являтись більше вільних зон, бо суперник відкрився і ми змогли забити ще декілька м’ячів.
- Що можете сказати з приводу реалізації? Адже рахунок міг би бути не 3:1, а значно більше.
- Є куди вдосконалюватись. Могли забити ще багато голів, навіть в мене було ще 2-3 гарних моменту. Але, сподіваюсь, решту залишили на «Шахтар».
- Наскільки складно було зіграти, з фізичної точки зору, сьогоднішню гру, напередодні гри з «Шахтарем»?
- Це нормально. Вся Європа грає матч на третій-четвертий день. У нас гарний медичний персонал і відновлення. Думаю, ми гарно підготуємось до наступної гри.
- В чому проблема третього голу? Чому атакували арбітра румуни?
- Я лише присів на лаву запасних, не побачив, що там сталось.