- Слава Богу, що все-таки виграли. Ми повністю контролювали суперника.
- Захисники дуже обережно грали, часто через вас...
- Ми на цьому зараз будуємо гру - гра через воротаря. Поступово це має прийти до ідеалу. У захисті треба грати надійно, так і ми, і всі клуби грають.
- Як оціните гру Бурди?
- Це молодий хлопець. Я думаю, в будь-якій позиції, в якій би він не вийшов, він буде грати з великою самовіддачею. Сьогодні, як і всі інші ігри, коли він грав - відіграв здорово.
- Що сказав Ребров в роздягальні?
- Усіх привітав з перемогою. Сказав, що далі готуємося до «Шахтарю».
- 6 очок, це серйозна заявка?
- Думаю, вся боротьба ще попереду. Тому що були ситуації, коли команди і з 10-ма очками не виходили з групи. Відновлюватися треба. Зупинятися на досягнутому ми не будемо, тільки вперед, рухатися далі.
- По суті всі називають «Стяуа» основним суперником за вихід...
- Всі називають, а в нас кожен суперник конкурент.