Сергій Сидорчук: «Результат закономірний»

Динамо Київ 2 Жовтня, 21:13
Півзахисник «Динамо» Сергій Сидорчук» прокоментував гру своєї команди проти «Стяуа»

.

- Ми багато моментів не реалізували. У «Стяуа» був один момент у кінцівці матчу, який вони реалізували. В цілому, вважаю, що результат закономірний, -

прокоментував Сергій.