- Ми багато моментів не реалізували. У «Стяуа» був один момент у кінцівці матчу, який вони реалізували. В цілому, вважаю, що результат закономірний, -
прокоментував Сергій.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
- Ми багато моментів не реалізували. У «Стяуа» був один момент у кінцівці матчу, який вони реалізували. В цілому, вважаю, що результат закономірний, -
прокоментував Сергій.