Джермейн Ленс: «Шкода лише, що я знову не зміг забити»

Динамо Київ 3 Жовтня, 07:45
Голландський динамівець Джермейн Ленс прокоментував для офіційного сайту УЄФА вчорашню перемогу над румунськими «армійцями».

Голландський динамівець Джермейн Ленс прокоментував для офіційного сайту УЄФА вчорашню перемогу над румунськими «армійцями».

«Ми сьогодні показали дуже хорошу командну гру, домігшись позитивного результату. Ця перемога дуже важлива, тепер ми можемо подумати трохи про наступні матчі. Що стосується «Стяуа», це дуже міцна, збита команда, але «Динамо» сьогодні було краще. Я по собі відчуваю, наскільки зараз йде гра, і за партнерам бачу, що нині ми на повному ходу. Шкода лише, що я знову не зміг забити. Не питайте мене «чому?». Заб'ю іншого разу».