Голкіпер «Стяуа« Гедрюс Арлаускіс прокоментував для офіційного сайту УЄФА поразку своєї команди в матчі другого туру групового етапу Ліги Європи київському «Динамо».
«Багато чого у нас не вийшло. «Динамо« - сильний суперник, і, звичайно, ми очікували, що буде така нервова боротьба. Хоча, як мені здається, деякі гравці все-таки недооцінили господарів. Крім того, в першому таймі ми проспали «гол у роздягальню«, а в другому вже нам треба було йти вперед, атакувати. В результаті отримали контратаку, після чого, при 0:2, вже було важко стримувати киян.