- Сергію, ви сьогодні були на полі одним із кращих, якщо не найкращим. Причина такої гри в довірі тренера?
- Довіра тренера відчувається, але я не вважаю, що я сьогодні був кращий на полі, вся команда добре зіграла. Ми повністю виконали установку на гру.
- Сьогодні «Динамо» переграло суперника, особливо в середині поля. Чи легко давалася гра проти «Стяуа»?
- «Стяуа» - хороша команда, граюча. Нас попереджали перед матчем, що вони добре взаємодіють у центрі поля, у них багато гравців задіяні у центрі, тому нам потрібно було зіграти компактніше. Думаю, у нас це вийшло.
- З кожним матчем у «Динамо» все краще проявляється розуміння гравцями один одного, особливо це було видно в епізоді з другим голом, коли ви віддали класний пас на Ленса... Ви стали набагато краще відчувати партнерів?
- Важко так сказати, чи набагато краще. Думаю, все йшло від того, як розвивалася атака. В тому епізоді логічно було зіграти саме так, як я зіграв. Не тому, що я Джермейна став відчувати краще. Просто атака так розвивалася, тому я віддав цю передачу.
- Ви вже можете вважати себе гравцем основного складу?
- Я вважаю, в «Динамо» ніхто не може так про себе говорити. Тому потрібно доводити свій рівень у кожній грі. Тим більше, знаючи нашого тренера, адже він визначає склад виходячи з того, хто краще працює на тренуваннях. Так що нам розслаблятися не можна.
- Коли вас замінили, вам щось сказав Рауль Ріанчо. Він похвалив вас?
- Він похвалив мене, сказав російською: «Молодець, добре відпрацював».
- Сьогодні все-таки не вдалося утримати суху перемогу. Позначився синдром останніх хвилин?
- Ні, це не синдром. Синдром у нас – це те, що ми постійно пропускаємо голи зі стандартних положень. Це наш найбільший мінус. Будемо працювати над цим