Захисник київського «Динамо» Александар Драгович, на своїй сторінці у Facebook, поділився емоціями після перемоги над «Стяуа».
«Після перемоги у Португалії було важливо перемогти сьогодні. Друга перемога у Лізі Європи, тепер над «Стяуа» - 3:1. Тепер, уся увага на «Шахтар», -
написав Александар
.