Олег Гусєв: «На місці вболівальників я був би не надто задоволений новим форматом Євро»

Динамо Київ 3 Жовтня, 12:40
Півзахисник київського «​​Динамо» і збірної України Олег Гусєв в інтерв'ю «Прессболу» розповів, що на місці вболівальника він був би не дуже задоволений збільшенням числа учасників фінальної частини ЄВРО до 24 команд. Футболіст вважає, що при новому форматі чемпіонату Європи на ньому будуть прохідні матчі.

Півзахисник київського «​​Динамо» і збірної України Олег Гусєв в інтерв'ю «Прессболу» розповів, що на місці вболівальника він був би не дуже задоволений збільшенням числа учасників фінальної частини ЄВРО до 24 команд. Футболіст вважає, що при новому форматі чемпіонату Європи на ньому будуть прохідні матчі.

- Як вам формула з 24 командами в фінальному турнірі?



- Як футболіст я, звичайно, радий, оскільки шанси потрапити туди значно збільшуються. А ось на місці вболівальника був би не дуже задоволений. Все-таки з ростом кількості страждає якість і рівень турніру. Адже при 16 учасниках на чемпіонаті Європи майже не було прохідних матчів. На відміну від тієї ж світової першості. Тепер, думаю, без них не обійдеться.



- Приблизно така ж ситуація, як у Лізі Європи, де виступає ваше «Динамо», так?



-Я вам більше скажу: зараз і Ліга чемпіонів з цими різними «шляхами» помітно ослабла. Туди потрапляють, м'яко кажучи, не найбільш конкурентоспроможні команди, і загальний рівень турніру знижується.