Андрій Ярмоленко: «На тренуваннях навіть не пробували такий розіграш штрафного»

Динамо Київ 3 Жовтня, 13:48
Півзахисник «Динамо» Андрій Ярмоленко прокоментував, в ефірі телеканалу «Футбол 2», перемогу своєї команди над румунським «Стяуа»

, передає Football.ua

- Якщо говорити про перший гол, з якою спроби вийшло забити такий м'яч?



- На тренуваннях навіть не пробували такий розіграш. Награвали інші стандарти, а в грі все спонтанно вийшло. Добре, що вийшло.



- Цей м'яч додав команді впевненості в подальшому?



- Звичайно. Коли забиваєш, то команда відчуває себе більш впевнено. Після першого гола діяли більш розкуто і зрозуміли, що можна грати і вигравати.



- Стяуа виявилася не дуже небезпечним суперником для вас?



- Чому? У них дуже хороша лінія атаки, а команда добре контролює м'яч. Просто, ми непогано зіграли в обороні.



- Після другого забитого м'яча трохи заспокоїлися?



- Так, якось заспокоїлися і пропустили м'яч. Не хотілося повторювати «Шахтар». Потім зібралися, а в третьому м'ячі нам трохи допоміг суддя, адже у Рибалки була рука. Забили третій м'яч - і все стало ясно.



- Відчуваєте, що Динамо набирає хороший єврокубковий хід?



- Перемагати завжди приємно, а після перемог приходить впевненість. Для молодих хлопців це дуже важливо. В майбутньому це їм допоможе.



- А команда відчувала, що головний тренер десь трохи нервував? Для нього це був перший домашній матч в єврокубках ...



- Хвилювання особисто я не побачив. Була важлива гра, і не тільки для тренерського штабу, але і для нас. Хотілося показати хорошу гру.



- Сили зберегли на «Шахтар»?



- Чесно кажучи, хлопці віддали всі сили. Але у нас є два дні, щоб добре відновитися. Буде така ж важлива гра.



- Сьогодні Луческу і Срна були на трибунах. Щось могли вони для себе вловити?



- Думаю, «Шахтар» знає достатньо про «Динамо», так і ми знаємо багато про «Шахтар». Команди сильно не змінюються, тому я думаю, що нічого нового вони не побачили.