Володимир Безсонов: «В команді Сергія Реброва поки немає яскраво вираженого лідера»

Динамо Київ 3 Жовтня, 14:26
Напередодні принципового протистояння між «Динамо» і «Шахтарем», колишній гравець київського «Динамо» Володимир Безсонов поділився своїми очікуваннями

з СЕ.



- Чи варто розраховувати на те, що чергове протистояння «Динамо» і «Шахтаря» буде таким же непримиренним і захоплюючим, як і колись?



- Головне українське дербі ніколи не втратить своєї актуальності. Упевнений, що і на цей раз вболівальники стануть свідками захоплюючого поєдинку.



- Чи зможуть суперники, враховуючи їх участь в напружених єврокубкових зустрічах, показати свій максимум в очному протистоянні?



- Не думаю, що це якось вплине на гру обох команд. Упевнений, що навіть перебуваючи в напіврозібраному стані, футболісти «Динамо» і «Шахтаря» зможуть налаштуватися на матч такого рівня.



- У яких ігрових компонентах «Динамо» з «Шахтарем» варто було б додати?



- На жаль, в останніх матчах навіть донецькі збірники часто помилялися в захисті. Чи не такою впевненою, як колись, виглядає лінія атаки «Шахтаря». Про недоліки гри «Динамо» говорити поки складно, хоча б в силу того, що київський колектив тільки будується. Разом з тим, не можна не відзначити той факт, що в команді Сергія Реброва поки немає яскраво вираженого лідера - людини, яка може повести за собою.



- Назвіть аргументи на користь кожної з команд?



- Козир «Динамо» - агресивна гра в атаці і злагодженість в обороні. Аргументом на користь «Шахтаря» може служити той факт, що в плані індивідуальної майстерності кожен футболіст донецької команди перевершує своїх київських візаві.



- Хто, на ваш погляд, є фаворитом майбутнього протистояння на «Олімпійському»?



- Не став би віддавати перевагу комусь із команд - перед початком зустрічі шанси приблизно рівні.