Екс-тренер «Динамо» Йожеф Сабо в ефірі програми «Шлях до Варшави» розповів про те, чи вистачить киянам сил на недільну гру з «Шахтарем», повідомляє «Террикон«
- У «Шахтаря» на два дні більше часу на відновлення. Але у «Динамо» є хороша вітамінізація, як у «Реала» і «Барселони». Так що ми подивимося. Чекаємо, гра повинна бути цікава. Якщо на «Стяуа» прийшло 30 тисяч, на «Шахтар» прийде повний стадіон, -
розповів Йожеф Йожефович
.