Олег Гусєв: «Для мене «Динамо» більше, ніж робота або клуб»

Динамо Київ 4 Жовтня, 06:51
Півзахисник «біло-синіх» Олег Гусєв поспілкувався з журналістом «Прессболу».

Півзахисник «біло-синіх» Олег Гусєв поспілкувався з журналістом «Прессболу».

- Поговоримо про «Динамо». Команда відійшла від торішнього провалу?

- Начебто нормально все. Досить впевнено йдемо в чемпіонаті, ще не програли жодного разу. У груповому раунді Ліги Європи успішно стартували. Намічаємо, як завжди, найвищі цілі. Жодного іншого місця, крім першого, для «Динамо» бути не може.

- Що змінилося з приходом на тренерський місток Сергія Реброва?

- Перш за все більше уваги стали приділяти теорії. Дуже ретельно розбираємо кожного суперника. Не дивно, що «Динамо» значно додало в цьому сезоні саме в тактичному плані.

- Ви вже звикли називати колишнього партнера по батькові?

- Мені це легко. Ще коли грали разом, вже зверталися один до одного так. Він мені - Анатолійович, я йому - Станіславович.

- Ви часто міняєте позиції на полі, навіть у цьому сезоні встигли пограти на кількох. Яка з них все-таки для вас ключова зараз?

- Лівий фланг півзахисту. Правда, при необхідності закриваю і праву бровку, в тому числі в обороні. І в збірній теж таке траплялося. Де зручніше? Праворуч, але все-таки в середній лінії затишніше.

- Вам, напевно, вже багато разів доводилося відповідати на запитання про перспективи зарубіжної кар'єри. Які думки сьогодні? «Динамо» до кінця?

- Раніше це було актуально, тепер вже ні. Бути може, якщо одного разу відчую, що в Києві вже не потрібен, що-небудь зміниться. Але зараз «Динамо» для мене більше, ніж робота або клуб. Це вже давно рідна команда.