- Після напруженого поєдинку в Лізі чемпіонів психологічно вистачить сил на киян?
- Звичайно, вистачить! Ми завжди повинні налаштовувати себе позитивно і робити все для того, щоб здобути перемогу. Тим більше з таким суперником
- Із приходом Сергія Реброва малюнок гри столичного клубу поступово змінюється. З новим «Динамо» буде складно?
- З цією командою завжди непросто грати. Я не думаю, що за цей період у них відбулися якісь радикальні зміни. Головне нам проявити себе з кращого боку і довести, що ми сильніші.
- Кого виділив би в складі київської команди? Проти кого на поле буде найважче?
- Ніколи не можна виділяти одного гравця. Футбол - це завжди змагання 11 на 11. Ми - команда і вони - команда. Тут як ніколи потрібно працювати в групі. Це допоможе здобути перемоги.
- Від «Шахтаря» киян відділяє одне очко. Команда буде надмотивованою, плюс фактор домашнього стадіону. Ви готові до такого тиску?
- Не вперше зустрічаємося з «Динамо», так що готові. Продовжуємо вивчати цей колектив, щоб не було всяких сюрпризів на полі.