Фернандо: «У матчі «Динамо» і «Шахтаря» виграє команда, яка буде менше помилятися»

Динамо Київ 4 Жовтня, 08:01
Півзахисник «гірників» Фернандо перед матчем з «Динамо» дав інтерв'ю клубній прес-службі.

Півзахисник «гірників» Фернандо перед матчем з «Динамо» дав інтерв'ю клубній прес-службі.

- Фернандо, було видно, що в поєдинку з «Порту» команда виклалася максимально. Чи залишилися сили на ще одну важливу гру, тепер з «Динамо»?

- Сили є. Це ж «Динамо»! Ми повинні принести задоволення вболівальникам, самим собі і, звичайно, Містеру!

- Матчі «Шахтар» - «Динамо» - це завжди загострення пристрастей, напруга емоцій. Часто відбуваються розбірки на полі між футболістами і видалення. Поясни, чому саме в поєдинках з киянами емоції спалахують, як сірник?

- Ну, мабуть, тому, що це українське «класико». Адже завжди так відбувається, коли зустрічаються дві провідні команди країни. Кожен хоче показати, що він краще, тому стільки спірних ситуацій виникає саме в матчах з киянами.

- В неділю обом командам потрібна тільки перемога. Чи варто чекати відкритого футболу?

- Чекати відкритого футболу варто завжди. У кожному матчі ми дуже стараємося грати на перемогу. В неділю виграє та команда, яка найменше буде помилятися! Будемо старатися, щоб перемога дісталася саме нам!