На грі з «Шахтарем» очікується рекорд

Динамо Київ 4 Жовтня, 09:40
На матчі з донецьким «Шахтарем», який відбудеться у неділю на НСК «Олімпійський» очікується локальний рекорд відвідувань матчів київського «Динамо» на своїй домашній арені у поточному сезоні.

Нагадаємо, що найбільшу глядацьку аудиторію зібрав недавній поєдинок групового етапу Ліги Європи, в якому «біло-сині» впевнено обіграли «Стяуа». Матч відвідали 28,280 глядачів.

У чемпіонаті України, поки найвищий показник відвідуваності був зафіксований на матчі 1-го туру УПЛ проти полтавської «Ворскли», на якому побували 18,630 вболівальників.