Олександр Шуфрич: «Дедишин вирішив стати героєм, але хіба до нього мовчали? Кварцяний, Бєлік, Рамос, Ротань?»

Динамо Київ 4 Жовтня, 10:53
Віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич прокоментував скандальне інтерв'ю гендиректора «Карпат» Ігоря Дедишина, в якому він звинуватив керівництво ФФУ в корупції.

Віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич прокоментував скандальне інтерв'ю гендиректора «Карпат» Ігоря Дедишина, в якому він звинуватив керівництво ФФУ в корупції.

«По повному інтерв'ю Дедишина питань більше, ніж відповідей! Спроба підняти футбольний майдан також занадто пафосна!

Може, хотів він як краще. Але мені здається, якщо футболу потрібні зміни, то починатися вони повинні не гучними словами!

Почати потрібно з себе! Кожному клубу, футболістові і посадовій особі! Цього і бажаю Ігорю!

Ті ж «Карпати» поки витрачали чужі гроші, все влаштовувало! А тут - почали рахувати і...

Ігор Дедишин каже, що може всім чесно дивитися в очі? Чистий популізм! Адже, наприклад, мені не може!

Севідов? Теж мені знайшли новатора! А Кварцяний що, хіба мовчав? А Бєлік? А Рамос? А Ротань? Але раптом героєм вирішив стати Дедишин!

Ось Віктор Вацко мав можливість бачити все зсередини! Витримав рік, починав з відкритих листів. Тепер каже «є рішення, контракт», -

наводить слова Шуфрича «Трибуна».