Орбу: «Шанси «Шахтаря» проти «Динамо» 60 на 40»

Динамо Київ 4 Жовтня, 13:14
Відомий у минулому футболіст Геннадій Орбу відзначив прогрес київського «Динамо» при Реброві. Але цього, на думку експерта, явно замало, щоби обіграти донецький «Шахтар».

Відомий у минулому футболіст Геннадій Орбу відзначив прогрес київського «Динамо» при Реброві. Але цього, на думку експерта, явно замало, щоби обіграти донецький «Шахтар»

.

- Геннадію Григоровичу, у кого кращі шанси на перемогу?

- «Шахтар» на два дні більше відпочивав, ніж «Динамо», тому «гірники» будуть «свіжішими». Зрештою, в останні роки донеччани краще виглядають, ніж «Динамо». Це стосується як домашніх ігор, так і виїзних. Тому, вважаю, що шанси 60 на 40 на користь «Шахтаря».

- Багато схвальних відгуків про роботу Сергія Реброва на чолі «Динамо». Що скажете про зміни в грі команди при цьому наставнику?

- Знаючи Реброва, думаю, він психологічно покращив настрій команди. Сергій більше довіряє українським гравцям, які хочуть прогресувати. Безперечно, «Динамо» змінилося, усі футболісти розуміють, за який клуб вони грають.

- Раніше протистояння «Шахтар» - «Динамо» було очною зустріччю двох головних претендентів на золото чемпіонату. Цього разу можна сказати так само?

- Так, як на мене, «Шахтар» і «Динамо» головні претенденти на чемпіонство.

- …Але на першому місці «Дніпро».



- «Дніпро» багато разів по ходу чемпіонату був на першому місці, але в другій половині у них щось не складалося. Я вважаю, що головними претендентами на перше місце є «Шахтар» та «Динамо».

Розмовляв Гліб Ваколюк