Вболівальники англійського клубу масово покинули стадіон на знак протесту

Світовий футбол 4 Жовтня, 13:50
Вболівальники англійського «Блекпула» під час матчу 11-го туру Чемпіоншип проти «Кардіффа» влаштували масову акцію протесту.

Фанати «апельсинів» масово покинули стадіон на 53-й хвилині матчу,повідомляє «footboom.com«, посилаючись на Daily Mail. Ця хвилина була обрана не дарма - в 1953 році «Блекпул» виграв Кубок Англії. Шанувальники команди хочуть, щоб їх улюблений клуб покинуло сімейство Ойстонов, яке володіє «Блекпулом» c 2009 року. Їх звинувачують в незаконних фінансових махінаціях. Найпопулярнішою атрибутикою на матчах «апельсинових» є помаранчевий шарф, на якому написано «Oyston out».