Крістофер Самба: «Коли люди говорять про «Динамо», то мають на увазі київське «Динамо»

Світовий футбол 4 Жовтня, 15:45
Конголезького-французький захисник московського «Динамо» Крістофер Самба підвів підсумки перемоги своєї команди у матчі другого туру групового раунду Ліги Європи.

«Думаю, сьогодні ми показали дуже хороший футбол у матчі з дуже сильною молодою командою. Важливо набирати очки в домашніх матчах, адже попереду непрості поєдинки на виїзді. Ми створили чудовий заділ для того, щоб вийти у плей-офф. Треба продовжувати старанно працювати, продовжувати в тому ж дусі. Упевнений, тоді у нас все вийде.

Багато хто досі мало що знають про нас. Коли люди говорять про «Динамо», звичайно мають на увазі київський клуб. Треба, щоб «Динамо» з'явилося на футбольній карті і всі дізналися: є така сильна команда.

Необхідно регулярно брати участь в єврокубках, це корисно для молоді. Зараз дивишся на молодих гравців ПСВ, які стабільно виступають на високому рівні. Не хотів би я зустрітися з ними через три роки. Тоді вони будуть дуже-дуже грізною силою», -

цитує Самба офіційний сайт УЄФА.