Андрій Шевченко: «Я був на Євромайдані»

Динамо Київ 4 Жовтня, 16:45
Знаменитий український футболіст Андрій Шевченко, який з українськими колегами поїхав на стажування до Швейцарії, зізнався, що бував на Евромайдані, говориться в «Світському житті».

Знаменитий український футболіст Андрій Шевченко, який з українськими колегами поїхав на стажування до Швейцарії, зізнався, що бував на Євромайдані, говориться в «Світському житті».



Спортсмен вперше прокоментував події в Україні. Андрій розповів, що дуже переживає за свою країну і намагається їй всіляко допомагати.



"Я переживаю за свою країну і намагаюся всіляко їй допомагати. Більш того, зараз у мене низка матчів, частина грошей з яких буде перерахована в мій фонд, а далі використовуватиметься для допомоги моїй країні», -

підкреслив Шевченко.





Також він поділився, що на Майдані він бував разом зі своїми друзями, більшість з яких зараз знаходиться в зоні бойових дій на Сході України. Що стосується того, чи збирається Шева повертатися в політику, футболіст дав категоричну відповідь



"Я до політики ніякого відношення не маю і не хочу, щоб мене там використовували», -

підсумував спортсмен, передає ПроСпорт.