Динамівський півзахисник Павло Полегенько прокоментував для сайту 1927.com.ua програш від донецького «Шахтаря» у чемпіонаті U-21 (2-3).
- Прокоментуй будь ласка матч.
- Перший тайм був за нами, 2-0 вигравали, вели хід гри, у другому таймі вийшли, було видалення (Лук'янчук 56') і після видалення гра зовсім змінилася, ми стали грати не в той футбол, в який треба. І результат на табло, програли матч.
- Що за епізод був з твоєю участю у першому таймі?
- Гравець «Шахтаря» у підкаті, я так думаю не навмисне, вдарив мене по нозі. Було боляче, але це футбол. Нормально, не балетом займаємось.
- Сьогодні з вами грало 3 гравці основної команди київського «Динамо». Чи діляться хлопці з вами досвідом? Радять що-небудь?
- Звичайно, вони підказують нам і у грі, і у роздягальні, обговорюємо деякі моменти. З їх приходом у нашу команду, в нас виходить краще грати, вони додають нам впевненості.
- Де команді комфортніше грати: на базі в Конча-Заспі, чи на стадіоні імені Валерія Лобановського?
- На стадіоні «Динамо» звичайно ж, тут зовсім по іншому, атмосфера набагато краща.
Розмовляла - Дарина Маневич