Павло Полегенько: «З приходом гравців основної команди, в нас виходить краще грати, вони додають нам впевненості»

Динамо Київ 4 Жовтня, 18:39
Динамівський півзахисник Павло Полегенько прокоментував для сайту 1927.com.ua програш від донецького «Шахтаря» у чемпіонаті U-21 (2-3).

Динамівський півзахисник Павло Полегенько прокоментував для сайту 1927.com.ua програш від донецького «Шахтаря» у чемпіонаті U-21 (2-3).

- Прокоментуй будь ласка матч.

- Перший тайм був за нами, 2-0 вигравали, вели хід гри, у другому таймі вийшли, було видалення (Лук'янчук 56') і після видалення гра зовсім змінилася, ми стали грати не в той футбол, в який треба. І результат на табло, програли матч.

- Що за епізод був з твоєю участю у першому таймі?

- Гравець «Шахтаря» у підкаті, я так думаю не навмисне, вдарив мене по нозі. Було боляче, але це футбол. Нормально, не балетом займаємось.

- Сьогодні з вами грало 3 гравці основної команди київського «Динамо». Чи діляться хлопці з вами досвідом? Радять що-небудь?

- Звичайно, вони підказують нам і у грі, і у роздягальні, обговорюємо деякі моменти. З їх приходом у нашу команду, в нас виходить краще грати, вони додають нам впевненості.

- Де команді комфортніше грати: на базі в Конча-Заспі, чи на стадіоні імені Валерія Лобановського?

- На стадіоні «Динамо» звичайно ж, тут зовсім по іншому, атмосфера набагато краща.

Розмовляла - Дарина Маневич