- Це неможливо. Не вірте таким чуткам. Можу з впевненістю сказати, знаючи нашого президента, футбол в Одесі буде. Так, у клуба є фінансові проблеми. Звичайно, хотілося б, щоб це все було якнайшвидше виправлено. Я бачу, що команда нинішні проблеми болісно переживає, але впевнений, що впораємось з цим. Ми повинні до кінця сезону дограти професійно, викладаючись у кожній грі.
Нагадаємо, в березні цього року керівництво «Чорноморця» відправило футболістів у відпустку на невизначений термін. У зв’язку з цим виникли чутки, що команда взагалі може припинити існування. Проте одесити спростували ці чутки, закінчивши чемпіонат України на п’ятому місці.