Крім того, учасники зустрічі перевірили готовність всіх служб. Побажали всім відмінно провести матч і дотримуватися принципів Fair Play. А також визначилися з формою команд. «Динамо» зіграє в білому, воротар киян - в жовтому обмундируванні. «Шахтар» вийде на поле в оранжево-чорному. Голкіпер «гірників» - в зеленому.