«Динамо» - «Шахтар»: білі проти помаранчево-чорних

Динамо Київ 5 Жовтня, 09:49
Київ, 5 жовтня. Уже о 19:30 на полі НСК «Олімпійський» стартує поєдинок «Динамо» і «Шахтаря». Час початку зустрічі було ще раз підтверджено на традиційній ранковій нараді.

Крім того, учасники зустрічі перевірили готовність всіх служб. Побажали всім відмінно провести матч і дотримуватися принципів Fair Play. А також визначилися з формою команд. «Динамо» зіграє в білому, воротар киян - в жовтому обмундируванні. «Шахтар» вийде на поле в оранжево-чорному. Голкіпер «гірників» - в зеленому.