Захисник молодіжної команди київського «Динамо» Ігор Нагорний, після матчу з «Шахтарем», в якому кияни зазнали поразки (2:3), поспілкувався з журналістом 1927.com.ua
- Спочатку все було добре. Але потім, пропустили 3 м’ячі, допустили помилки. Якийсь негативний день.
- На що тренер просив акцентувати увагу?
- Коли я виходив на заміну, тренер просив аби я допоміг, адже грали у меншості. Щоб ми грали компактніше і не пропустили. Але ми програли.
- Чи можна сказати, що вилучення зіграло ключову роль у матчі?
- В принципі так. Після вилучення ми сіли до своєї штрафної, але всі м’ячі нам забили саме з карної зони.
- Рахунок по грі?
- Ні. У першому таймі могли забивати, як ми, ще більше, так і суперник. У другому таймі вирішальну роль зіграло вилучення. Якби не воно – невідомо, як би закінчився матч.
- 8 турів молодіжної першості вже минуло. Яку оцінку їм можеш дати?
- Вважаю, що старт сезону у нас вийшов непоганим. Перемоги передувались із нічийними результатами, але зараз – поразка. Але, нічого страшного не відбулось – будемо працювати.
- Наразі у першій команді виникла проблема на лівому фланзі оборони, після травми Євгена Макаренка. В останньому матчі грав Бурда, твій колишній партнер по команді. Не розмовляв із ним з цього приводу?
- Ні, не розмовляв. Але, якщо Ребров його поставив грати, значить він це заслужив. Він його побачив в стартовому складі, значить Микита сильніший за когось. Зіграв він нормально.
Розмовляв
Станіслав Романов