Гравці харківського «Геліосу», після поразки у Києві другій команді київського «Динамо» з рахунком 4:0, вибачились перед своїми фанатами.
Гравці «Геліосу» вибачились перед фанатами за програш від «Динамо». ВІДЕО
Гравці харківського «Геліосу», після поразки у Києві другій команді київського «Динамо» з рахунком 4:0, вибачились перед своїми фанатами.