Один із найавторитетнішіх тренерів України прокоментував перемогу столичного клубу в матчі зі
«Стяуа
»(3:1), а також поділився думкою стосовно сьогоднішнього поєдинку «Динамо» - «Шахтар».
- Які враження залишив матч «Динамо» - «Стяуа»?
- Хороші команди. Враження залишило «Динамо» своєю грою, настроєм, побудовою гри, атмосферою на футбольному полі, взаємодією на полі, своїм ставленням один до одного. Видно, що команда набирає, з кожною грою додає.
Але свою спроможність команді Реброва потрібно показувати кожен день і в кожній грі, можна сказати, що в кожному тренуванні. І така спортивне життя потрібно доводити свою спроможність всім фахівцям. Це тільки початок, це лише дві гри, які пройшли в європейських кубках і не варто поспішати з висновками, варто говорити, що є на сьогоднішній день. А ми бачили хорошу гру у виконанні київського Динамо, яку вони можуть занести собі в актив, -
повідомляє 1football.info.
- Чи можна виділити фаворита в матчі «Динамо» - «Шахтар»?
- «Динамо» - «Шахтар» - це знакова гра, як модно говорити, дербі українського чемпіонату. У кожному чемпіонаті є подібні ігри: «Реал» - «Барселона», такі ж ігри в Італії, Англії, так і у нас в Україні. І на яких би позиціях не були ці команди, в якому б стані вони не знаходилися, ці ігри проходять в бадьорій, безкомпромісній боротьбі і передбачити результат просто неможливо. Зараз я сумніваюся, що хто-небудь зважився б назвати фаворита. Можливо, «Шахтар» більш досвідчений і більш зіграний, але «Динамо» молодше, а іноді у футболі вирішальну роль відіграють такі моменти як командний дух.