Післяматчеве інтерв`ю Сергія Реброва. ВІДЕО

Динамо Київ 5 Жовтня, 19:24
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров поділився враженнями від матчу «Динамо» - «Шахтар» (1-0).

- З 2011 року «Динамо» в Києві не перемагало «Шахтар»

- Так, я про це сказав хлопцям на установці і дійсно, я дуже радий, що хлопці зрозуміли, що зараз є можливість обіграти «Шахтар». І я радий, що на полі вони віддали все і цей гол – це нагорода.

- У другій половині першого тайму «Шахтар» домінував на полі. Багато хто думав, що «Шахтар» зараз додасть і заб’є гол, але сталось зовсім по-іншому. Що ви зробили, що переламали хід гри?

- В першу чергу переламались хлопці, своїм бажанням. Намагались контролювати м’яч, намагались створювати атаки. Залишили, в більшій мірі, «Шахтар» без м’яча у другому таймі. Звичайно, важливу роль зіграло вилучення. Але, я думаю, так як «Шахтар» грав грубо, ми грали грубо, Шевчук награв на червону карточку.

- Багато людей відзначають гарний фізичний стан «Динамо. Ви згодні, що це такий пік форми, еталон?

- Який може бути пік форми, якщо ми 48 годин тому грали надважливу гри, в якій хлопці віддали всі сили. Сьогодні було складно, я казав про це раніше. Напевно, це прерогатива не двох клубів домовлятися, а збірної, що гравці через три дні повинні грати, потім через два. Я вважаю, що це неправильно. Тут не треба виходити з інтересів «Динамо» чи «Шахтаря». Для мене, як і для багатьох українців, збірна понад усе, як і її інтереси. Те, що ми виграли чи програли – великої різниці немає. Наразі я не представляю, як ці хлопці можуть грати дві важливі гри для збірної.

- Сьогодні Луческу дав перше інтерв’ю російською мовою і сказав, що його команду сьогодні «вбив» арбітраж.

- Минулі чемпіонати про це казали половина команд. Я думаю, що сьогодні суддя давав жовті і червоні картки вірно, оскільки футболісти «Шахтаря» діяли, дійсно, грубо. Те, що їм раніше не давали картки – питання до інших суддів. Було достатньо прикладів, коли потрібно було давати картки. Сьогодні, коли дали, він може про це говорити. Вважаю, що ми переграли по грі не тільки через вилучення, але й за рахунок бажання хлопців перемогти «Шахтар» сьогодні.

- Велозу знайшов у собі мотивацію?

- Ви сьогодні це бачили. Так, Мігеля не вистачає на всі 90 хвилин. Але за той час, який він був на полі, він віддав усі сили і я йому за це вдячний.

- Він потрібен «Динамо»?

- Це повинен сам Мігель вирішити. Мігель – гравець європейського рівня. Якщо він хоче тут грати - залишиться.