- Перед заміною про що говорив Ребров? Швидко починати атаки чи навпаки – потримати м’яч?
- Просив аби потримали м’яч, адже нас було на одного більше. Також, щоб ми заспокоїлись, бо останні хвилини були дуже нервовими. Не дуже вдалось це зробити, але перемогли.
- «Шахтар, напевно, найсильніший суперник «Динамо» в цьому сезоні. Якими себе відчули на тлі «гірників»?
- Я вважаю, що сьогодні ми гарно виглядали. Спасибі вболівальникам, які нас вели вперед постійно. Підтримували нас всю гру. Спасибі їм велике. Дуже приємно з такими суперниками грати і обігравати.