Молодий захисник київського «Динамо» Микита Бурда, поділився своїми враженнями від свого дебюту у Прем'єр-Лізі.
- Така гра, ця перемога була потрібна і нам, і вболівальникам.
- Фінти Дугласа Кости встиг вивчити?
- Я старався вивчити, дивився, але не дуже виходило. Я думаю, що через такі ігри і таких суперників, де тебе можуть трошки повозити, можна рости і прогресувати. З Дугласом і Тайсоном було дуже складно. Незрозуміло, що зроблять.
- Показав в один бік, побіг в інший?
- Якщо б в один бік. А то він в один, другий, третій. А побіг кудись в інший бік.
- Ви відзначили цікавий факт, що у вас 26 номер, як і у Андрія Несмачного. Може сама доля поставила вас на лівий фланг?
- Я номер не вибирав. Дістався такий, який дали. Так сталось, що Женя Макаренко травмувався, а Сергій Станіславович довіряє мені грати на лівому фланзі. Я стараюсь.