Андрій Ярмоленко: «Коли ти програв - не треба робити різні відмовки». ВІДЕО

Динамо Київ 5 Жовтня, 22:15
Півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, після переможного матчу з донецьким «Шахтарем» (1:0) розповів про організацію гри киян та про сьогоднішнє суддівство.

- Давно «Динамо» не перемагало «Шахтар» у Києві.

- Так, дійсно. Вдома не виходило обігравати «Шахтар» у нас. Думаю, що всі, вболівальники та ми, скучили за перемогою. Дякую вболівальник, що прийшли нас підтримати. Від гри лише позитивні емоції. Терпіли, старались. Нас це нагородило.

- Друга половина першого тайму була не така весела для вас, як було далі. Яким чином вдалось переломити хід гри?

- У першому таймі «Шахтар» більше контролював хід гри. Ми їм спеціально віддали перевагу. Дуже грамотно переміщували і повинні були вибігати в контратаки. У першому таймі це не дуже вдавалось, а у другому ми вже більше володіли перевагою і у нас було більше моментів.

- Тобто установка була віддати їм м`яч і діяти на контратаках?

- Ні, такого не було. Ми також хотіли пресингувати, відібрати м`яч. Але «Шахтар» це не проста команда. У її складі багато кваліфікованих гравців, які добре тримають м`яч. Вони нас, напевно, і змусили грати другим номером. Але, у другому таймі було видно, що вони трохи «підсіли» і вже ми більше володіли м`ячем.

- Багато хто каже про покращену організацію гри. Спочатку перемога над «Стяуа», а зараз на еталоном останніх років в українському футболі «Шахтарем». Як вам вдалось таку організацію гри створити?

- Футболісти бачать, що те, чого хоче тренерський штаб приносить свої результати. Всі почали прислухатись, почали робити те, що їм говорять. Це і призводить до того, що ми перемагаємо.

- Як оціните суддівство? Бо «Шахтар» каже, що їх сьогодні засудили.

- Це думка «Шахтаря». Коли ти програв - не треба робити різні відмовки, посилаючись на суддю. Я думаю, що сьогодні була хороша гра. Грали два рівних суперника. Хто забив м`яч, той і переміг. Сьогодні забили ми. Я думаю, що ми заслужили на цю перемогу.