«Хочу проінформувати громадськість. Наскільки мені відомо, проти Анатолія Попова порушено кримінальну справу Генеральною Прокуратурою. Чомусь про це жоден канал не говорив. Якщо у цієї людини є совість і честь, напевно на час розслідування він би залишив свою посаду першого віце-президента ФФУ»,
- заявив Дедишин
.На що Анатолій Попов відповів наступне:
«Цією фразою Дедишин додав собі ще більше проблем. Дидишин - не суперник, він багато дурниць наробив, йому дуже важко прийдеться. Але страждають «Карпати»,
- наводить слова першого віце-президента ФФУ «
matchday».