Олег Венглинський: «Динамівці мали перевагу у фізичному аспекті»

Динамо Київ 5 Жовтня, 23:32
Експерт програми «Профутбол» Олег Венглинський оцінив сьогоднішню гру «Динамо» та «Шахтаря» (1-0).

«Хороша гра вийшла, за напруженням, за якістю, за швидкостями. Дуже високі швидкості, команди відповідали атакою на атаку. Було побоювання через те, що на тижні грали в єврокубках, була думка, що не вистачить швидкості, і будуть трохи втомлені. Але ми бачимо, що команди були блискуче підготовлені до цього поєдинку в плані фізики і все-таки динамівці в цьому аспекті мали перевагу»,

- зазначив експерт.