Максим Калініченко: «Динамо» показало, що може грати першим номером»

Динамо Київ 5 Жовтня, 23:40
Експерт програми «Профутбол» Максим Калініченко поділився враженнями від гри «Динамо» - «Шахтар» (1-0).

«Динамо» продемонструвало, що може диктувати умови. В першому таймі добре пресингували, в другому, мені здається, повністю переграли. Навіть без цього суперечливого видалення «Динамо» мало перевагу, продемонструвало хорошу гру. Не залежно від гри «Шахтаря», «Динамо» показало, що може грати першим номером.

Видно було по перших хвилинах, наскільки було налаштоване «Динамо». Вони відразу стали показувати, що вони господарі на полі, намагалися з перших хвилин не дати нічого зробити «Шахтарю». На емоційному плані, це були дуже показові моменти», -

поділився Калініченко.