Вацко: Віда стає злим генієм «Шахтаря»

Динамо Київ 6 Жовтня, 06:47
Відомий український коментатор прокоментував перемогу «Динамо» над «Шахтарем» (1:0).

«Матч «Динамо» - «Шахтар» - прекрасна атмосфера на трибунах і прекрасний за якістю футбол. Традиційно було дуже багато емоційних моментів і, звичайно, багато прецентів на роботу та рішення арбітра, багато жовтих карток. Але потрібно подякувати командам за градус емоцій. У «Шахтаря» було трохи більше моментів для взяття воріт, але і «Динамо» грало сміливо. При взятті воріт «Шахтаря» більша заслуга Каніболоцького та Луїса Адріано, які не розібралися, хто ж буде вибивати м'яч. Мабуть, це також був гол Домагоя Віди, який стає злим генієм «Шахтаря», якщо згадати фінал Кубка України. Цей гол приносить «Динамо» пермогу», -

цитує Вацка «Великий Футбол».