Леоненко: «Потрібно було пожаліти Шевчука»

Динамо Київ 6 Жовтня, 08:36
Відомий футбольний експерт прокоментував результат матчу «Динамо» - «Шахтар» (1:0), а також поділився думкою стосовно видалення В'ячеслава Шевчука.

Відомий футбольний експерт прокоментував результат матчу «Динамо» - «Шахтар» (1:0), а також поділився думкою стосовно

видалення В'ячеслава Шевчука.

«Нічийний результат був, напевно, справедливий, якби в епізоді з Шевчуком суддя не зіпсував все. Потрібно було пожаліти Шевчука, тому що перша жовта картка - дурна, а другу в таких матчах не дають», -

цитує Леоненка «канал Футбол 1».