Відомий футбольний експерт прокоментував результат матчу «Динамо» - «Шахтар» (1:0), а також поділився думкою стосовно
видалення В'ячеслава Шевчука.
«Нічийний результат був, напевно, справедливий, якби в епізоді з Шевчуком суддя не зіпсував все. Потрібно було пожаліти Шевчука, тому що перша жовта картка - дурна, а другу в таких матчах не дають», -
цитує Леоненка «канал Футбол 1».