Вацко: «У захисті Бурда відіграв дуже гідно»

Динамо Київ 6 Жовтня, 09:06
Відомий український коментатор висловився відносно гри молодого українського захисника в матчі «Динамо» - «Шахтар».

«Мені дуже сподобалося «Динамо» в перші 15 хвилин, коли вони високо накривали суперника, не даючи «Шахтарю» творити на футбольному полі. Потім, все-таки, позначилася індивідуальна якість гравців «Шахтаря», коли почали виникати моменти біля воріт «Динамо», але в цілому я не згоден, що «Шахтар» повністю переграв «Динамо» в першому таймі. На мою думку, була більш-менш рівна гра. У першому таймі та й в усьому матчі загалом хочу виділити молодого українського захисника Бурду. Незважаючи на те, що основна ударна сила «Шахтаря» праворуч, основні небезпечні моменти були створені з іншого флангу. У захисті Бурда відіграв дуже гідно», -

цитує Вацка «канал Футбол 1».