Віктор Вацко: «Можаровський відсудив нормально»

Динамо Київ 6 Жовтня, 09:28
Футбольний експерт прокоментував суддівство у матчі «Динамо» - «Шахтар».

«Можаровський відсудив нормально. Важкий матч, але мені здається, що арбітр нормальним чином відсудив гру, впорався з цим поєдинком. Питання з видаленням - це дискусійне питання. В епізоді з Шевчуком десь 80% арбітрів дали б другу жовту. Коли Тайсон вдарив Ярмоленка - в Бундеслізі це червона картка», -

заявив Вацко в ефірі програми «Великий Футбол».