Луїс Адріано: «Видалення Шевчука - не головна причина нашого програшу»

Динамо Київ 6 Жовтня, 11:07
Форвард «гірників» поділився своїми враженнями після гри з київським «Динамо».

- Обидві команди показали швидкісний футбол...

- Так, фізично складно було встигати. В цілому гра була нелегка. Суперник складний, як завжди. Ми старалися докладати максимум зусиль.



- Після видалення Шевчука команда не відразу встигла перебудуватися і, як наслідок, пропустила?

- Не думаю, що це була головна причина. Обидві команди гідно грали, просто нам не вистачило трохи вдачі. І тиск київських фанатів теж зіграв чималу роль.



- Тобто відчувався тиск київських трибун?

- Дуже. Природно, вони вболівали за «Динамо»! Але ми вдячні і нашим фанатам.



- Сьогодні «Шахтар» більше володів м'ячем, ніж суперник, створив дуже багато гольових моментів. Чого не вистачило?

- Не вистачило найголовнішого. Забити.