- Обидві команди показали швидкісний футбол...
- Так, фізично складно було встигати. В цілому гра була нелегка. Суперник складний, як завжди. Ми старалися докладати максимум зусиль.
- Після видалення Шевчука команда не відразу встигла перебудуватися і, як наслідок, пропустила?
- Не думаю, що це була головна причина. Обидві команди гідно грали, просто нам не вистачило трохи вдачі. І тиск київських фанатів теж зіграв чималу роль.
- Тобто відчувався тиск київських трибун?
- Дуже. Природно, вони вболівали за «Динамо»! Але ми вдячні і нашим фанатам.
- Сьогодні «Шахтар» більше володів м'ячем, ніж суперник, створив дуже багато гольових моментів. Чого не вистачило?
- Не вистачило найголовнішого. Забити.