- Можете поділитися думками стосовно насиченого графіку, у вас спочатку одна гра, потім інша. Загалом, які відчуття і думки перед матчами?
- Графік непростий, треба відновлюватися в психологічному і фізичному планах. Зараз головне - відновити в команді позитивну ауру, щоб дуже добре підготуватися до майбутніх матчів. Так що будемо робити все можливе і старатися.
- Які враження від суперників, що можете про них сказати?
- Македонія - міцна команда, яка віддається на полі. Нам потрібно бути до цього готовими, найголовніше - вийти та показати хорошу гру, потрібно отримати максимальний результат. Що стосується команди Білорусії, то це - міцна, бойова збірна, яка буде битися до кінця.
- Повертаючись у вчорашній день, чи не доводиться вам бути миротворцем, об'єднувати «Шахтар» та «Динамо»?
- Всі хлопці чудово розуміють, що потрібно думати про збірну, забути всі образи і об'єднатися на матчах національної команди. Зараз ми повинні зосередитися на матчах. Це футбол: на полі зіграли емоції, а після матчу тиснемо один одному руки. Сьогодні ми всі зустрілися тут, поспілкувалися, пообнімалісь, пожартували. Зараз ми повинні думати про майбутні матчі в складі національної збірної.